تبلیغات
ایران به روز - لحظه‌به‌لحظه با شب دوم کنسرت حمید عسگری در شهریار
 
روز به روز را در دنیای مجازی ایران بروز تجربه کنید.به وبلاگ علمی ، تفریحی ، هنری Ir2date خوش آمدید .

لحظه‌به‌لحظه با شب دوم کنسرت حمید عسگری در شهریار

نوشته شده توسط :نیما
پنجشنبه 16 مهر 1388-04:32 ب.ظ

 

 

بهمن بابازاده: آدرسی که از سالن میلاد قائم شهریار در دست داریم از قرار معلوم سر راست است و همه دوستان با خیال راحت به‌لحظه‌هایی فکر می‌کنند که قرار است خوش بگذرد و کلی جیغ و داد راه بیندارند. اما حتی راهنمای گوگل هم‌ردی از این سالن را در شهر نشان نمی‌دهد و حدود یک ساعتی را پرسان پرسان به گشت‌زنی در شهر می‌پردازیم تا سرانجام یک خیابان شلوغ و پر‌ترافیک توجه ما را به خود جلب می‌کند و یقین پیدا می‌کنیم که گمشده‌ما در همین خیابان است .

سرانجام یک خیابان شلوغ و پر‌ترافیک توجه ما را به خود جلب می‌کند و یقین پیدا می‌کنیم که گمشده‌ما در همین خیابان است .
روی تابلوی بزرگ سالن نوشته شده: « آماده پذیرایی از کلیه مراسم عروسی و عزا!» و من در حالی که همه ذهنم معطوف این سوال است که ما عروسی آمده‌ایم یا عزا، وارد سالن می‌شوم!
روکش‌های شیری و سفید‌ کشیده‌شده روی صندلی‌های کف سالن متقاعدم می‌کند که قطعا مراسم عزایی در کار نیست. همه نفوذ و پارتی‌مان را به کار می‌برم تا سری به «بک استیج» بزنم ولی همین جاست که متوجه می‌شوم «بک استیجی» وجود ندارد و برای دیدار با گروه باید از سالن خارج شوم و یک دور کامل در محوطه بزنم و چهل پله را بالا بروم تا شاید چند تایی از اعضای گروه را ببینم!
از دیدن «بک استیج » صرف نظر می‌کنم و چند دقیقه‌ای را در حیاط به شناسایی این مکان تاریخی می‌پردازم که چهره یکی از سرنشینان ماشین روبرویی نظرم را جلب می‌کند. بله او حمید عسگری است که از قرار معلوم مثل خودم به شدت ورزشکار است و عطای رسیدن به «بک استیج» را به لقایش بخشیده و در یک ماشین نوک مدادی به استراحت و کسب انرژی می‌پردازد.
در سالن معرکه‌ای به پاست و تا جلوی درب‌های ورودی هم صندلی چیده‌اند و قطعا